Dla firm

Z myślą o firmach poszukujących możliwości wsparcia rozwoju swoich pracowników, przygotowaliśmy łatwą możliwość zakupu większej liczby dostępów do naszej oferty szkoleń. Korzystając z naszego rozwiązania, w przystępny i wygodny sposób zapewnisz swoim pracownikom dostęp do gotowych i sprawdzonych programów szkoleniowych, dopasowanych do ich aktualnych potrzeb i efektywnie rozwijających ich kompetencje. Dodatkowo będziesz mógł na bieżąco śledzić ich postępy. To prosty i skuteczny sposób na to, aby zadbać o rozwój swoich pracowników.

Dostęp do większości oferowanych przez nas szkoleń i ich pakietów można zakupić dla więcej niż jednego uczestnika, a kupujący może swobodnie przydzielać zakupione licencje swoim pracownikom.

Jak to działa?

  • Zakup dostępu w formie licencji wieloosobowej jest możliwy dla większości oferowanych przez nas szkoleń i ich pakietów.
  • Przy zakupie licencji do przynajmniej jednego szkolenia dla więcej niż jednego uczestnika, Klient otrzymuje dostęp do panelu zarządzania oraz możliwość samodzielnego dodawania uczestników do systemu i swobodnego przydzielania im dostępów do zakupionych szkoleń. 1 licencja = 1 dostęp. Jednemu pracownikowi można przypisać więcej niż jeden dostęp.
    Przykładowo:
    1. Przy zakupie 10 licencji do jednego szkolenia, Klient może dodać do systemu 10 uczestników i przydzielić im dostęp do szkolenia.
    2. Kupując 10 licencji do pakietu zawierającego dwa szkolenia, Klient może dodać do systemu do 10 uczestników i przydzielić im dostęp do obu szkoleń lub do jednego z nich. Jeden uczestnik może otrzymać dostęp do więcej niż jednego kursu.
    3. Przy zakupie 10 licencji do szkolenia A i osobnym zakupie 5 licencji do kursu B, Klient może dodać do systemu do 15 uczestników.

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą.

Moje dane

Oświadczenia i zgody

W celu otrzymania szczegółowych informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Spółki z Grupy EY zachęcamy do zapoznania się z Polityką prywatności.

*Pola obowiązkowe